oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Administrator systemu enova365

Specjalizacje: Informatyka, MS SQL, Systemy ERP

Systemy: enova365

Nr referencyjny: WAK/2022/03/2

Pracodawca to duża firma wdrożeniowa, która zajmuje się systemami klasy ERP. Poszukujemy kandydatów, którzy będą zajmować się sprzętem IT oraz bieżącym rozwiązywaniem problemów technicznych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie i znajomość administrowania oraz rozwiązywania problemów z systemami ERP – najlepiej enova365
  • Znajomość sprzętu IT (budowa, diagnozowanie, serwisowanie, modyfikacja): notebooki, komputery, serwery, macierze
  • Znajomość systemów Windows Server: instalacja i konfiguracja w środowisku fizycznym jak i zwirtualizowanym Hyper-V
  • Znajomość zagadnień administracji Windows Server – AD, DNS, DHCP, RDS
  • Znajomość systemów bazodanowych (MS SQL, PostgreSqQL) i aplikacji działających w trybie klient-serwer (ERP, DMS, CRM)

ZADANIA na stanowisku:

  • Administrowanie i konfigurowanie systemów ERP
  • Konfigurowanie i obsługa baz danych
  • Tworzenie raportów, dokumentacji technicznej oraz instrukcji
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą systemów
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemów
  • Praca z sieciami IT oraz sprzętem komputerowym
  • Aktualizacja oprogramowania
  • Praca na bazach danych MS SQL

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 3500 do 4500 zł netto (UoP, Umowa Zlecenie lub odpowiednik B2B) – uzależnione od posiadanego doświadczenia i wiedzy na stanowisku
  • Prowizje od zrealizowanych zadań
  • Jasne i sprecyzowane zadania
  • Brak sztywnego dess-code’u
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

35004500 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Warszawa

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas