oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Administrator IT (systemy ERP)

Specjalizacje: Administracja systemami, Systemy ERP

Systemy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Nr referencyjny: WAK/2022/04/25

Pracodawca to duża firma wdrożeniowa, która zajmuje się systemami klasy ERP. Poszukujemy kandydatów, którzy będą zajmować się administrowaniem serwerów, systemów ERP oraz bieżącym rozwiązywaniem problemów technicznych.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP, najlepiej Comarch ERP XL lub Comarch Optima w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemów
  • Znajomość zagadnień administracji Windows Server – Active Directory, DNS, RDS, Hyper-V
  • Znajomość systemów bazodanowych (MS SQL) i aplikacji działających w trybie klient-serwer (ERP, DMS, CRM)
  • Wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych (routery, switche, AP, UTM)
  • Mile widziana znajomość platformy Azure
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji)

ZADANIA na stanowisku:

  • Administrowanie i konfigurowanie systemów ERP
  • Analizowanie potrzeb i dostosowywanie systemów do wymagań Klientów
  • Tworzenie projektów sieci, serwerów, infrastruktury, UTM
  • Konfigurowanie i obsługa baz danych
  • Tworzenie raportów, dokumentacji technicznej oraz instrukcji
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą systemów
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemów
  • Praca z sieciami IT oraz sprzętem komputerowym
  • Aktualizacja oprogramowania

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 3000 do 9000 zł netto (UoP) – uzależnione od posiadanego doświadczenia i wiedzy na stanowisku
  • Prowizje od zrealizowanych zadań
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Karta sportowa, opieka medyczna
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

30009000 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Łódź

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas