oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Administrator/Kluczowy użytkownik Comarch ERP XL

Specjalizacje: Administrator, Informatyka, Logistyka

Systemy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Nr referencyjny: WAK/2021/12/21

Pracodawca to ogólnoświatowy dystrybutor artykułów wykończenia wnętrz, który w ramach rozwoju swojego wewnętrznego działu ERP poszukuje kandydata znającego system Comarch ERP XL. Istotna jest znajomość systemu w połączeniu ze znajomością obszaru logistyki oraz samego procesu wdrożeniowego. Firma swoją siedzibę posiada w południowo-wschodnich okolicach Warszawy.

SZUKAMY kandydatów z doświadczeniem w pracy z Comarch ERP XL, którzy:

  • Posiadają doświadczenie związane z pracą w obszarze logistyki
  • Znają system Comarch ERP XL lub Comarch Optima – co najmniej jako kluczowy użytkownik systemu, administrator
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Mile widziana znajomość obsługi baz danych lub podstawy języka SQL
  • Rozumieją specyfikę procesów zachodzących w obszarze logistyki, magazynu czy handlu

ZADANIA na stanowisku:

  • Obsługa systemu Comarch ERP XL
  • Administracja systemu Comarch ERP XL
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Kontakt z zewnętrzną firmą wdrożeniową z zakresu konfigurowania i wdrażania bieżących usprawnień w systemie
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 3000 zł do 5000 zł netto (UoP) (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Premie roczne
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

30005000 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas