oferty pracy

Administrator systemów ERP

Specjalizacje: Administracja systemami

Systemy: Systemy ERP

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemami ERP i chcesz zajmować się kluczowymi obszarami funkcjonowania firmy od strony IT, ta praca jest dla Ciebie. Poszukujemy kandydatów, którzy będą zajmować się administrowaniem systemu ERP, aplikacji oraz bieżącym rozwiązywaniem problemów technicznych.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP/ WMS w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemów
  • Znajomość konfiguracji relacyjnych baz danych MS SQL Server i języka SQL (pisanie zapytań, tworzenie funkcji, procedur)
  • Znajomość zagadnień administracji Windows Server
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji)

ZADANIA na stanowisku:

  • Administrowanie i konfigurowanie systemów ERP, Workflow
  • Wsparcie użytkowników systemu – analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Konfigurowanie i obsługa baz danych MS SQL
  • Tworzenie raportów, dokumentacji technicznej oraz instrukcji
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą nad zmianami i implementacją rozbudowy systemów ERP

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 7000 do 11 000 zł netto (UoP) – zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia
  • Gwarancja szkoleń
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Wynagrodzenie (mies./netto)

700011000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Poznań