Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Administrator systemów ERP

Specjalizacje: Administracja systemami, Systemy ERP

Systemy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Nr referencyjny: WAK/2023/03/2

Pracodawca to duża firma wdrożeniowa, która zajmuje się systemami klasy ERP. Poszukujemy kandydatów, którzy będą zajmować się administrowaniem serwerów, systemów ERP oraz bieżącym rozwiązywaniem problemów technicznych.

OCZEKIWANIA:

  • Wykazują się znajomością konfiguracji relacyjnych baz danych MS SQL Server i języka SQL (pisanie zapytań, tworzenie funkcji, procedur, triggery)
  • Znajomość zagadnień administracji Windows Server, sieci, VPN, SQL Server
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych (drukarki, terminale mobilne itp.)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP, najlepiej Comarch ERP XL lub Comarch Optima w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemów

ZADANIA na stanowisku:

  • Administrowanie i konfigurowanie systemów ERP
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą systemów
  • Przyjmowanie oraz rejestrowanie zgłoszeń – I linia wsparcia technicznego
  • Konfigurowanie i obsługa baz danych
  • Tworzenie raportów, dokumentacji technicznej oraz instrukcji
  • Praca z sieciami IT oraz sprzętem komputerowym

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 5000 do 9000 zł netto (UoP) – zależne od posiadanych umiejętności
  • Karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

50009000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Poznań

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas