Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Analityk systemu SAP

Specjalizacje: Logistyka, Produkcja

Systemy: SAP MM, SAP PP, SAP S4/HANA, SAP SD

Nr referencyjny: WAK/2022/12/39

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system SAP w obszarze logistyki i produkcji (moduły SD, MM, PP) oraz specyfikę pracy prowadzenia wdrożeń i obsługi systemów ERP. Jeśli chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie. Pracodawca to duża międzynarodowa firma, specjalizująca się w branży produkcyjnej.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia projektów, konfiguracji, wdrożeń i obsłudze systemu SAP w obrębie przynajmniej jednego z modułów: MM, PP lub SD minimum 2 lata doświadczenia
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w obszarze logistyki i produkcji
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (wewnętrze kontakty w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Ukończyli studia o profilu informatycznym, produkcyjnym, logistycznym, ekonomicznym itp.
  • Mile widziana wiedza z zakresu elektronicznej wymiany danych (EDI)

ZADANIA na stanowisku:

  • Identyfikowanie problemów oraz proponowanie usprawnień procesów biznesowych
  • Przeprowadzanie analiz oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze systemu SAP
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie dokumentacji, instrukcji i raportów
  • Kontrola poprawności oraz konfigurowanie EDI
  • Wsparcie użytkowników systemu – analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Szkolenie użytkowników końcowych z obsługi systemu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 10 000 zł do 13 000 zł netto + VAT (B2B), lub ekwiwalent na UoP
  • Możliwość pracy zdalnej (2 dni w tygodniu)
  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt „B2B”)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000013000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Opole

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas