oferty pracy

Business Development Manager

Specjalizacje: Produkcja, Sprzedaż B2B

Systemy: MES

Pracodawca to firma, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem i wdrażaniem systemów informatycznych dla branży produkcyjnej. Szukamy kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży rozwiązań informatycznych lub usług. Jeżeli interesuje Cię chęć rozwoju w obszarze rozwiązań klasy MES, praca pełna ciekawych wyzwań oraz zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) w firmie, która dostarcza unikalne rozwiązania biznesowe – jesteś w dobrym miejscu!

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają 2-letnie doświadczenie w sprzedaży oprogramowania IT np. systemów ERP/MES/WMS itp., rozwiązań automatyki przemysłowej lub innych rozwiązań IT
  • Jeśli dotychczasowe doświadczenie nie dotyczyło sprzedaży, mile widziane jest doświadczenie zdobyte w pracy na oprogramowaniu klasy ERP, WMS lub MES jako konsultant w zakresie wdrażania systemu, Product Ownera itp.
  • Mile widziana znajomość procesów biznesowych i wiedza techniczna związana z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze produkcji (dużym plusem będzie znajomość branż: FMCG, Automotive)
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu minimum bardzo dobrym (wewnętrzne kontakty w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Są mobilni i dyspozycyjni w kwestii wyjazdów do Klienta

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań dla branży produkcyjnej
  • Doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
  • Realizowanie strategii sprzedażowych
  • Przygotowywanie oraz przeprowadzanie prezentacji z działania systemu
  • Profesjonalne budowanie relacji biznesowych z Klientami
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz ofert sprzedażowych

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 9000 zł do 13 000 zł netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premie kwartalne
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Możliwość pracy hybrydowej (możliwość pracy 2 dni zdalnie)
  • Szkolenia i pakiet rozwojowy
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

900013000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Kraków