Sprawdź

Działaj w #HR

Dołącz do #PracBaza

oferty pracy

Doradca ds. rozwiązań biznesowych i talentów

Specjalizacje: Doradztwo, Sprzedaż

Systemy: enova365

O nas: PracBaza Sp. z o.o., działająca od 2018 roku, jest liderem w branży doradztwa personalnego, specjalizującym się w pozyskiwaniu i rekrutowaniu kandydatów z sektora IT/Engineering, szczególnie w zakresie systemów ERP. Nasza firma koncentruje się na dostarczaniu unikatowych rozwiązań dla firm wdrożeniowych, producentów oraz Klientów Końcowych w obszarze #ERP.

Twoja rola:
Jako Doradca ds. Rozwiązań Biznesowych, będziesz pełnił kluczową rolę w prezentowaniu wysokiej klasy kandydatów oraz doradzaniu klientom w zakresie rekrutacji. Twoim zadaniem będzie badanie potrzeb rynku, oferowanie skrojonych na miarę rozwiązań rekrutacyjnych i negocjowanie warunków współpracy. Szukamy kandydata, który doskonale rozumie biznes usług B2B, najlepiej z doświadczeniem w branży HR.

Oczywiście, oto poprawiona sekcja „Czego oczekujemy” dla stanowiska „Doradca ds. Rozwiązań Biznesowych”:

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B: Posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B. Preferujemy kandydatów z doświadczeniem w branży HR lub pokrewnych, takich jak sprzedaż benefitów pozapłacowych, usługi szkoleniowe, czy sprzedaż usług consultingowych.
  • Budowanie i zarządzanie leadami: Umiejętność efektywnego tworzenia i zarządzania bazą potencjalnych klientów.
  • Diagnozowanie potrzeb klienta: Zorientowanie na rozpoznawanie i odpowiadanie na indywidualne potrzeby klientów, prezentowanie wartości i korzyści wynikających z naszych usług.
  • Prezentacje sprzedażowe: Biegłość w przeprowadzaniu skutecznych prezentacji sprzedażowych, zarówno w formie online, jak i stacjonarnej.
  • Narzędzia sprzedażowe: Znajomość obsługi systemów CRM oraz innych narzędzi wspomagających sprzedaż.
  • Samodzielność i celowość: Zdolność do samodzielnego dążenia do wyznaczonych celów sprzedażowych i biznesowych.
  • Wiedza branżowa: Mile widziana znajomość branży HR, co ułatwi zrozumienie specyfiki rynku i potrzeb klientów.

Twoje zadania:

  • Analiza potrzeb klientów: Nawiązywanie telefonicznych i bezpośrednich kontaktów z klientami w celu zrozumienia i zdiagnozowania ich aktualnych potrzeb rekrutacyjnych.
  • Prezentacja kandydatów: Skuteczne prezentowanie profili zawodowych kandydatów naszej agencji, aby umówić spotkania rekrutacyjne i przedstawić najlepsze dopasowania.
  • Rozwój bazy klientów: Samodzielne tworzenie i rozwijanie bazy klientów, w tym systematyczny research rynku, aby identyfikować nowe możliwości biznesowe.
  • Prezentacja usług: Kompleksowe prezentowanie naszych usług rekrutacyjnych, szkoleniowych i consultingowych, dostosowanych do specyficznych wymagań klientów.
  • Negocjacje handlowe: Prowadzenie negocjacji warunków współpracy z potencjalnymi klientami, mających na celu zawarcie korzystnych umów.
  • Budowanie relacji: Aktywne budowanie i utrzymywanie długoterminowych, profesjonalnych relacji z klientami, zapewniających ciągłość współpracy.
  • Aktywność branżowa: Uczestnictwo w targach, konferencjach branżowych i innych wydarzeniach, aby promować naszą firmę i pozyskiwać nowe kontakty.
  • Współpraca wewnętrzna: Ścisła współpraca z innymi działami firmy, szczególnie z działem rekrutacji, w celu efektywnej realizacji pozyskanych zleceń.

Co oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w przedziale 7000 do 10000 zł brutto miesięcznie, adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.
  • Motywujący system prowizyjny: Dodatkowe prowizje od każdego zrealizowanego projektu, co pozwala Ci mieć bezpośredni wpływ na wysokość swoich dochodów.
  • Stabilność i perspektywy rozwoju: Możliwość stałego zatrudnienia z perspektywą przejścia na umowę o pracę (UoP) po pomyślnym okresie próbnym, co zapewnia bezpieczeństwo zatrudnienia i klarowną ścieżkę kariery.
  • Kompleksowy pakiet benefitów: Oferujemy bogaty pakiet socjalny, w tym Karta Multisport, prywatna opieka medyczna oraz elastyczne opcje pracy zdalnej i hybrydowej, które wspierają równowagę między życiem zawodowym a prywatnym.
  • Elastyczność godzin pracy: Możliwość korzystania z elastycznych godzin pracy, dzięki czemu możesz lepiej dostosować swoje obowiązki zawodowe do indywidualnych potrzeb.
  • Rozwój osobisty i językowy: Oferujemy bezpłatne kursy językowe podczas godzin pracy z native speakerami, aby pomóc Ci w rozwoju osobistym i zawodowym.
  • Integracja i narzędzia pracy: Ciesz się naszym „PracBaza Friday Meal” – wspólnymi obiadami integracyjnymi w piątki, finansowanymi przez firmę. Zapewniamy również profesjonalne narzędzia do pracy, w tym służbowy laptop, telefon, wysokiej klasy słuchawki bluetooth z mikrofonem (Plantronics) oraz dostęp do zaawansowanych systemów i aplikacji.

Dołącz do nas i rozwijaj unikatową specjalizację rekrutacyjną na rynku pracy. Zapewniamy wsparcie mentora oraz dostęp do szkoleń i praktycznych narzędzi.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

tel.: +48 783 429 351
email: biuro@pracbaza.pl

ikona

Wynagrodzenie (rocz./brutto)

700010000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenieNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Wrocław