Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Consultant MS Dynamics AX/Dynamics 365 F&O (mid/senior, remote)

Specjalizacje: Księgowość, Logistyka

Systemy: Microsoft Dynamics AX, MS Dynamics 365 Finance and Operations

Nr referencyjny: WAK/2021/02/2

Pracodawca to duża firma wdrożeniowa specjalizująca się w produktach firmy Microsoft. Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają zarówno system MS Dynamics AX/Dynamics 365 Finance and Operations jak i specyfikę pracy w obszarze implementacji systemów ERP oraz w stopniu dobrym posługują się językiem angielskim.

SZUKAMY kandydatów doświadczonych we wdrażaniu systemów ERP, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP tj.: MS Dynamics AX/Dynamics 365 Finance and Operations
  • Posiadają wiedzę zawodową w obszarze: Księgowość i/lub Logistyka
  • Mile widziana znajomość MS SQL Server
  • Posługują się się językiem angielskim w stopniu min. dobrym (wdrożenia dla Klientów zagranicznych)
  • Zdobyli doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Posiadają umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań MS Dynamics AX/Dynamics 365 Finance and Operations
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników ww. systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: 20 000 – 25 000 zł netto + VAT (B2B)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych zapisanych w warunkach zatrudnienia, opatrzonych certyfikatami opłaconymi przez Pracodawcę
  • Premie od ukończonych wdrożeń
  • Możliwość pracy 100% zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce (na stałe)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Darmowy parking samochodowo – rowerowy pod firmą

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

2000025000 PLN
ikona
Umowa B2BNULL

Umowa B2B

ikona

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas