oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Implementation Department Manager

Specjalizacje: Systemy ERP, Zarządzanie wdrożeniami

Systemy: enova365

Nr referencyjny: 11778

Dla dużej międzynarodowej firmy finansowej w wyniku dalszego rozwoju struktur, poszukujemy kandydata, który posiada doświadczenie zawodowe przede wszystkim w zarządzaniu zespołem wdrożeniowym (END to END), oraz idealnie jeśli sam wdrażał. Pracodawca wykorzystuje system enova365, lecz nie jest to wymóg konieczny by znać akurat ten system, natomiast mile widziana jest znajomość produktów przynajmniej pokrewnych. Jest to zupełnie nowe stanowisko w strukturze w wyniku potrzeby zoptymalizowania procesów wdrożeniowych.

SZUKAMY WŁAŚNIE Ciebie, jeśli :

  • Posiadasz doświadczenie związane z kierowaniem działem lub biurem wdrożeniowym zajmującym się implementacją systemów ERP dla różnych Klientów – warunek konieczny
  • Znasz specyfikę pracy wdrożeniowej od strony praktycznej – idealnie jeśli miałeś okazję samodzielnie wdrażać, przeprowadzać analizy przedwdrożeniowe i wiedz na czym polega taka praca
  • Zdobyłeś wiedze i umiejętności na temat funkcjonowania przedsiębiorstw w różnych obszarach (kadry i płace, księgowość – to jest najważniejsze)
  • Potrafisz kierować praca grupy konsultantów wdrożeniowych, rozdzielać zadania, kontaktować się z Klientem
  • Posługują się j. angielskim na poziomie dobrym lub przynajmniej masz chęci ku dalszemu kształceniu

ZADANIA na stanowisku:

  • Planowanie i odbiór nowych wdrożeń zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem
  • Wycena kosztów i czasu wdrożenia, alokację zasobów i eskalację ryzyka
  • Koordynowanie projektów wdrożeniowych dla projektów lokalnych i globalnych
  • Śledzenie na bieżąco zmian w przepisach, które mogą mieć wpływ na wdrażanie i integrację projektów wdrożeniowców z Klientami
  • Udział w spotkaniach z Klientami
  • Organizacja pracy działu wdrożeń Enova365 (absencje chorobowe, urlopy itd) oraz pod kątem optymalizacji pracy

OFERTA zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie podstawowe w granicach około 10000 zł netto – 13000 zł netto (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności we wskazanych obszarach, liczone na UoP)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę, kontrakt B2B)
  • W pierwszym okresie (pierwszy kwartał do pół roku) – możliwość pracy 100% zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna, system świadczeń sportowych, ubezpieczenie na życie
  • Bezpłatne zajęcia Business English
  • Praca w międzynarodowym środowisku i z międzynarodowym Klientem
  • Gwarancja pracy wyłącznie stacjonarnej bez wyjazdów
  • Możliwość pracy zdalnej lub mieszanej w trybie długofalowym

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000013000 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas