oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

ERP Developer (C#)

Specjalizacje: Autorski język programowania, C#, Systemy ERP

Systemy: Autorskie rozwiązania ERP

Nr referencyjny: WAK/2021/12/16

Poszukujemy Back-End Developera ze znajomością C#, który jest zainteresowany rozwojem w zakresie poznawania nowych autorskich języków programowania, dla pracodawcy współpracującego ze skandynawską firmą IT. Plan rozwoju projektu zakłada po ok. 6 miesiącach docelowe przejście na język programowania C#.

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w programowaniu dodatków do systemów ERP, ciekawią Cię nowe technologie oraz chcesz być częścią międzynarodowego zespołu – aplikuj!

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Dobrze poruszają się w obszarze programowania obiektowego
  • Potrafią programować przy użyciu języka C#
  • Posługują się językiem angielskim minimum na poziomie B2 (język wykorzystywany do codziennych kontaktów z zespołem) – warunek konieczny
  • Zdobyli doświadczenie w tworzeniu dodatków do systemów ERP (np. aplikacji webowych)
  • Znają bazy danych SQL
  • Posiadają wiedzę z HTML, CSS, JavaScript
  • Atutem jest chęć poznania nowego autorskiego języka programowania Klienta końcowego

ZADANIA na stanowisku:

  • Tworzenie modułów systemu ERP z wykorzystaniem autorskiego języka programowania oraz C#
  • Budowanie interfejsu użytkownika przy użyciu gotowych komponentów internetowych (Angular, HTML, CSS, JS / TS, Kendo UI)
  • Projektowanie i wdrażanie internetowego interfejsu API opartego na protokole HTTP

OFERTA zatrudnienia:

  • Podstawa na start zależna od posiadanych umiejętności od 13 000 PLN do 21 000 PLN netto + VAT (B2B)
  • Współpraca w oparciu o umowę typu B2B lub UoP (wartość podstawy zależna od rodzaju umowy)
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Nauka języka angielskiego i/lub norweskiego

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1300021000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Poznań

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas