Sprawdź

Działaj w #HR

Dołącz do #PracBaza

oferty pracy

Recruitment Consultant w PracBaza

Specjalizacje: Rekrutacja

Systemy: enova365

PracBaza Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w pozyskiwaniu i rekrutowaniu kandydatów z obszaru systemów IT klasy ERP (więcej o ERP), w szczególności dla firm wdrożeniowych, producentów i Klientów Końcowych #ERP (więcej O NAS)
W wyniku dalszego rozwoju, poszukujemy doświadczonego turbo-rekrutera, który jest otwarty na realizację rekrutacji dla naszych stałych Klientów. Zależy nam bardzo na kandydacie, który dobrze czuje się w obszarze biznesu i rekrutacji.
Jeśli chcesz działać na rynku pracy w unikatowej specjalizacji branży IT – aplikuj do PracBazy – This is the way! <(^◡°)>

OCZEKIWANIA względem kandydatów:

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych END to END dla Klienta biznesowego z ramienia agencji rekrutacyjnej – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. dobrym
  • Rozumienie potrzeb Klienta biznesowego w zakresie rekrutowania, w szczególności z nastawieniem na specyfikę branż technicznych (IT, Inżynieria, ERP)
  • Znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz wszelkich standardów stosowanych podczas wywiadów z kandydatami
  • Wiedza z zakresu rekrutowania kandydatów na stanowiska średniego i wysokiego szczebla (np. dla branży inżynieryjnej czy IT)
  • Stosowanie się do wewnętrznych standardów rekrutacyjnych i komunikacyjnych zgodnych z polityką firmy
  • Wiedza z zakresu przepisów ochrony danych osobowych
  • Otwartość na kontakt z Klientem w zakresie rekrutacji, czyli prezentowania profilu kandydata i umawiania spotkania z kandydatem – warunek konieczny
  • Dużym plusem jest zainteresowanie obszarem sprzedaży usług B2B oraz chęć długofalowowej współpracy
  • Mile widziane jest doświadczenia w rekrutowaniu na takie stanowiska jak: Konsultant ERP, Programista NET/C#, Programista ABAP, Programista X++, Konsultant SAP, Wdrożeniowiec Systemów, Konsultant MS Dynamics AX/365 F&O/BC/NAV itp.

ZADANIA na stanowisku:

  • Samodzielna realizacja całości procesu rekrutacyjnego
  • Wyszukiwanie kandydatów wszelkimi dostępnymi kanałami np. metodami bezpośrednimi oraz pośrednimi
  • Weryfikowanie kandydatów pod kątem posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
  • Dodawanie kandydatów do wewnętrznej bazy, aktualizowanie danych u obecnych kandydatów
  • Budowanie długofalowanych relacji z Kandydatami oraz obsługiwanymi stałymi Klientami
  • Realizacja miesięcznych targetów aktywności oraz targetów finansowych
  • Stosowanie polityki ochrony danych osobowych firmy
  • Otwartość na rozwój w unikatowej specjalizacji na styku IT i biznesu – w obszarze systemów klasy ERP

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie podstawowe od 6000 do 9000 zł brutto/netto zależne od poziomu umiejętności czy rodzaju umowy (dowolna umowa, liczona w oparciu założone cele)
  • Prowizje od zrealizowanych projektów rekrutacyjnych
  • Karta Multisport i prywatna opieka medyczna
  • Do wyboru model pracy: zdalnie, stacjonarnie we Wrocławiu lub hybrydowo
  • Premie i konkursy motywacyjne z nagrodami
  • Możliwość pracy zdalnej w miarę własnych potrzeb i możliwości
  • Ruchome godziny pracy (zaczynamy od 8 – 9 do 16-17)
  • Kurs języka angielskiego w trakcie godzin w biurze pracy z native speakerem
  • „PracBaza Friday Meal” (integracyjne obiady w piątek opłacone przez firmę)
  • Profesjonalne narzędzia do pracy:
    – > służbowy laptop i telefon,
    – > słuchawki bluetooth z mikrofonem wysokiej klasy (Plantronics)
    – > nasz własny system ATS dostosowany pod nasze potrzeby (w chmurze)
    – > konto pocztowe i z multum użytecznych aplikacji Google Workspace
    – > płatne konto na LN recruiter lite (podpięte pod każego pracownika)
    – > drugi monitor min. 21 cali
    – > otwartość na kolejne potrzeby pod kątem sprzętu do pracy
  • Działanie w unikatowej specjalizacji rekrutacyjnej na rynku pracy – systemy klasy ERP

Masz pytania? Odezwij się do nas.

tel.: +48 783 429 351
email: biuro@pracbaza.pl

Dział w #ERP

Wynagrodzenie (mies./netto)

60009000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenieNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Wrocław

Zdalnie