oferty pracy

SAP Fiori Developer

Specjalizacje: Programowanie, SAP Fiori

Systemy: SAP

Jeśli jesteś osobą ambitną, z chęcią rozwijania swoich kompetencji, to dobrze trafiłeś! Klient to firma IT, realizującą największe projekty doradcze, wdrożeniowe oraz migracyjne w zakresie usług i produktów SAP w Polsce. Pracodawca gwarantuje możliwość pracy w 100% zdalnej.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze programowania aplikacji w środowisku Fiori – w tym, znają na poziomie bardzo dobrym, przynajmniej jeden z języków programowania wykorzystywany w systemie SAP, tj. ABAP, SAP UI5, JavaScript itp.
  • Dobrze znają system SAP
  • Posiadają praktyczną znajomość narzędzi: SAP HANA Studio, WebIDE
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Posiadają praktyczną umiejętność przeprowadzanie integracji między innymi modułami systemu SAP, aplikacjami i systemami zewnętrznymi
  • Mile widziana znajomość: React, OData

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie, tworzenie, testowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji oraz rozwiązań w obszarze systemu SAP
  • Współpraca z konsultantami merytorycznymi
  • Tworzenie i utrzymywanie dokumentacji technicznej
  • Rozwój w kierunku nowych narzędzi programistycznych
  • Realizacja prac w zakresie tworzenia nowych funkcjonalności systemu (m.in.: aplikacje, raporty, interfejsy)

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności (im więcej lat doświadczenia posiadasz, tym więcej Pracodawca może zaproponować na start)-
    budżet dla kandydatów posiadających minimum 3 lata doświadczenia: od 20 000 zł do 30 000 zł brutto UoP lub netto na B2B
  • Premie od ukończonych zadań wdrożeniowych
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

2000030000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Zdalnie