oferty pracy

Junior RPA Developer (UiPath) – 100% remote

Systemy: UiPath

Pracodawca to prężnie rozwijająca się firma informatyczna, która wyspecjalizowała się w tworzeniu automatycznych robotów do zadań specjalnych UiPath. Poszukujemy pasjonatów robotyzacji, którzy na swoim koncie posiadają min. 3 zrealizowane projekty komercyjne lub niekomercyjne. Jeśli zależy Ci, by wejść do branży IT i ciekawi Cię obszar RPA (Robotic Process Automation) to jesteś w znakomitym miejscu – szukamy właśnie Ciebie!

OCZEKIWANIA względem Kandydata:

  • Ukończonych min. 3-5 samodzielnych projektów automatyzacji w technologii UiPath – warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do kontaktów Klientami, prowadzenia korespondencji)
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań w zakresie automatyzacji procesów biznesowych w technologii RPA (technologia UiPath)
  • Ukończony kurs UiPath – RPA Developer
  • Mile widziane doświadczenie w użytkowaniu narzędzi wspierających technologię UiPath (np. VBA, C#, dot.net, python, system kontroli wersji np. Git)
  • Otwartość na poszerzanie wiedzy w zakresie RPA i obszarów pokrewnych

ZADANIA na stanowisku:

  • Branie udziału we wszystkich etapach projektu RPA (analiza procesów, projektowanie, programowanie, testowanie, wdrażanie, utrzymanie)
  • Budowa modułów aplikacji
  • Analiza techniczna wymagań biznesowych celem tworzenia rozwiązań
  • Wsparcie w utrzymaniu systemów
  • Utrzymywanie oraz doskonalenie bazy wiedzy, w tym metodyk oraz standardów tworzenia rozwiązań RPA, sztucznej inteligencji

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, zależne od posiadanych umiejętności
    – > 7000 – 9000 zł netto (+VAT) / mies. (B2B)
    -> 5000 – 7000 zł brutto (UoP/Umowa zlecenie)
  • Praca 100% zdalna
  • Karta multisport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Gwarancja szkoleń
  • Rozwój w obszarze języka angielskiego oraz IT
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

70009000 PLN

Wynagrodzenie (mies./brutto)

50007000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenieNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Wrocław

Zdalnie