Sprawdź

Czas zdobyć kolejną bazę!
Twoja pierwsza praca w IT

Poznaj historię Bazzy'ego!
oferty pracy

Junior Sales Associate Consultant (full training included)

Specjalizacje: Sprzedaż B2B

Systemy: enova365

PracBaza Sp. z o.o. to agencja rekrutacyjna specjalizująca się w pozyskiwaniu i rekrutowaniu kandydatów z obszaru systemów IT – klasy ERP (więcej o ERP), w szczególności dla firm wdrożeniowych, producentów i Klientów Końcowych #ERP (więcej O NAS)
Wejdź do branży HR i pracuj jako Junior Sales Associate Consultant.
Oferujemy przeszkolenie od podstaw w obszarze sprzedaży B2B!
Jeśli chcesz działać na rynku pracy w unikatowej specjalizacji branży IT – aplikuj do PracBazy – This is the way! <(^◡°)>

OCZEKIWANIA względem kandydatów:

  • Rozpoczęty przynajmniej 3 rok studiów (i status studenta) z dyspozycyjnością do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Zainteresowanie i/lub podstawy w obszarze:
    – > aktywna sprzedaż – mile widziana sprzedaż B2B, obsługa Klienta, budowanie relacji biznesowych z firmami
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia w pracy w sprzedaży jako: Specjalista ds. sprzedaży B2B, Key Account Manager, Doradca Klienta, Handlowiec itp.
  • Dociekliwość i łatwość w budowaniu długofalowych relacji

ZADANIA na stanowisku (po przeszkoleniu):

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów (B2B) zgodnie z przyjętym planem sprzedażowym
  • Budowanie bazy Klientów oraz research rynku w obszarze działania firmy
  • Prowadzenie rozmów handlowych z potencjalnymi Klientami oraz prezentowanie usług rekrutacyjnych
  • Negocjacje warunków współpracy z potencjalnymi Klientami
  • Budowanie długofalowych relacji z obecnymi oraz nowymi Klientami
  • Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem rekrutacji w celu realizacji pozyskanych zleceń
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy na zewnątrz

OFERUJEMY:

  • Stała podstawa od 3600 zł do 4200 zł netto/brutto (zależnie od poziomu doświadczenia, umiejętności czy rodzaju umowy współpracy)
  • Karta Multisport i prywatna opieka medyczna
  • Prowizje od zrealizowanych projektów rekrutacyjnych – jedne z najwyższych na rynku HR
  • Możliwość pracy zdalnej w miarę własnych potrzeb i możliwości
  • Ruchome godziny pracy
  • Kurs języka angielskiego w trakcie godzin pracy z native speakerem
  • „PracBaza Friday Meal” (integracyjne obiady w piątek opłacone przez firmę)
  • Dla aktywnych klub fitness piętro niżej
  • Profesjonalne narzędzia do pracy:
    – > służbowy laptop i telefon
    – > słuchawki bluetooth z mikrofonem wysokiej klasy (Plantronics)
    – > nasz własny system ATS dostosowany pod nasze potrzeby (w chmurze)
    – > konto pocztowe i z multum użytecznych aplikacji Google Workspace
    – > płatne konto na LN recruiter lite (podpięte pod każdego pracownika)
    – > drugi monitor min. 21 cali
    – > otwartość na kolejne potrzeby pod kątem sprzętu do pracy
  • Pełne wsparcie mentora z zakresu rekrutowania, sprzedaży, bieżących zagadnień projektowych
    (gotowe praktyczne instrukcje i schematy działania, liczne szkolenia)
  • Działanie w unikatowej specjalizacji rekrutacyjnej na rynku pracy – systemy klasy ERP

Masz pytania? Odezwij się do nas.

tel.: +48 783 429 351
email: biuro@pracbaza.pl

Dział w #ERP
Dołącz do #PracBaza

Wynagrodzenie (mies./netto)

36004200 PLN
ikona
Umowa B2B, Umowa zlecenieNULL

Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Wrocław