Kierownik ds. zakupów i zarządzania zasobami surowcami spożywczymi

Specjalizacje: Produkcja, Zakupy produkcyjne

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy doświadczonego Kierownika ds. zaopatrzenia i zarządzania surowcami, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie procesem zaopatrzenia i surowcami niezbędnymi do produkcji wysokiej jakości produktów. Osoba na tym stanowisku będzie również nadzorować obszar zakupów, magazynowania oraz koordynować działalność zespołu.

WYMAGANIA względem Kandydata/Kandydatki:

  • Wyższe wykształcenie o profilu ekonomicznym lub pokrewnym.
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakupach i zarządzaniu surowcami w branży spożywczej lub pokrewnej.
  • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i budowania długotrwałych relacji z dostawcami.
  • Znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem magazynem i kontrolą jakości.
  • Umiejętność zarządzania zespołem, motywowania pracowników i osiągania wyznaczonych celów.
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

ZADANIA na stanowisku:

  • Planowanie, negocjowanie i realizacja procesu zaopatrzenia w surowce niezbędne do produkcji.
  • Zarządzanie magazynem surowców, w tym monitorowanie stanów, terminów ważności i kontrola jakości.
  • Koordynacja procesów zakupowych, w tym selekcja dostawców, negocjacje kontraktów i nadzór nad dostawami.
  • Kierowanie zespołem pracowników odpowiedzialnych za zaopatrzenie i magazynowanie.
  • Odpowiedzialność za efektywne wykorzystanie budżetu działu oraz optymalizację kosztów.
  • Zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami i przepisami.

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 24 000 zł do 28 000 zł brutto w oparciu o UoP
  • Samochód służbowy z możliwością użytku prywatnego.
  • Praca w systemie 1 zmianowym.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych, w tym prywatna opieka zdrowotna.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

2400028000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Oława