oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Młodszy konsultant ds. systemów ERP (logistyka, handel)

Specjalizacje: Handel, Logistyka, Systemy ERP, Zarządzanie magazynem

Systemy: Comarch ERP XL

Nr referencyjny: WAK/2022/04/22

Dla firmy wdrożeniowej z Poznania, poszukujemy Konsultantów systemu Comarch ERP XL, specjalizujących się w obszarze handlowym lub magazynowym/logistycznym. Jeśli poszukujesz nowych projektów, ciekawych wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) ta rekrutacja jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Zdobyli doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP, najlepiej Comarch ERP XL, w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemu
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze logistyki, obsługi magazynów lub handlu
  • Jeśli do tej pory twoja praca nie odbywała się na systemie Comarch ERP XL, dużym plusem będzie znajomość obsługi dowolnego systemu ERP, zbliżonego funkcjonalnie (np. Comarch Optima, Symfonia, enova365, system WMS, DMS itp.)
  • Mile widziana podstawowa umiejętność poruszania się w bazach danych MS SQL lub znajomość języka SQL/T-SQL

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Konfiguracja i personalizacja systemu Comarch ERP XL
  • Wsparcie i rozwiązywanie problemów użytkowników
  • Współpraca z programistami nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 3500 zł do 5000 zł netto (UoP)
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP lub umowa B2B)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

35005000 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Poznań

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas