oferty pracy

Konsultant ds. systemu medycznego mMedica

Specjalizacje: Administracja systemami

Systemy: mMedica

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system mMedica oraz specyfikę pracy w zakresie obsługi, rozwiązywania problemów technicznych oraz administrowania systemów informatycznych w obszarze medycznym. Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w tym obszarze – aplikuj!

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Zdobyli doświadczenie w pracy na systemie medycznym klasy HIS – najlepiej mMedica w zakresie obsługi, administrowania i serwisowania systemu
  • Wykazują się wiedzą z zakresu instalacji, konfiguracji i administracji systemów Linux oraz Windows
  • Mile widziana podstawowa umiejętność obsługi relacyjnych baz danych Oracle lub znajomość języka SQL
  • Prawo jazdy kat. B
  • Są mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta
ZADANIA na stanowisku:
  • Bieżące utrzymanie i administracja systemów oraz aplikacji (system mMedica)
  • Wsparcie użytkowników systemu – analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • Tworzenie raportów, dokumentacji technicznej oraz instrukcji
  • Konfigurowanie systemu i obsługa baz danych
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemu
  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług IT/systemów nad zmianami i rozwiązywaniem problemów z systemem

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 5000 zł do 9000 PLN netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym: 2-3 dni w tygodniu zdalnie
  • Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt „B2B”)
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Gwarancja szkoleń
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe

Wynagrodzenie (mies./netto)

50009000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Chorzów

Katowice