Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

SAP SD Consultant

Specjalizacje: Dystrybucja, Logistyka

Systemy: SAP SD

Nr referencyjny: WAK/2021/09/13

Pracodawca to duża firma wdrożeniowa specjalizująca się we wdrożeniach systemu SAP. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP SD i chcesz brać udział w ciekawych i różnorodnych projektach, oczekujesz wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego), ta oferta jest dla Ciebie. Poszukiwani są kandydaci, którzy znają specyfikę działania systemu SAP z wiedzą w obszarze logistyki.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają praktyczną wiedzę w zakresie konfiguracji systemu SAP SD (popartą np. udziałem w serwisowaniu lub wdrożeniach systemu, obsługą systemu jako key-user itp.) – minimum 2 lata doświadczenia
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (wdrożenia dla Klientów zagranicznych, wewnętrze kontakty w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w zakresie logistyki lub zarządzania materiałami
  • Ukończyli studia o profilu logistycznym, ekonomicznym, informatycznym itp.

ZADANIA na stanowisku:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych w obszarze SAP SD
  • Dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych, przeprowadzanie testów
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe
  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji

OFERTA zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie do ok. 16 tys. PLN brutto na UOP lub 20 tys. PLN netto na B2B (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych, opatrzonych certyfikatami
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Ciekawe projekty wdrożeniowe prowadzone dla dużych przedsiębiorstw
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1600020000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Warszawa

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas