Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Konsultant ds. wdrożeń systemu SoftLab ERP

Specjalizacje: Kadry i Płace, Księgowość, Logistyka, Produkcja, Zarządzanie magazynem

Systemy: SoftLab ERP

Nr referencyjny: WAK/2023/01/50

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system SoftLab ERP (lub inny system ERP zbliżony funkcjonalnie) oraz specyfikę pracy wdrażania systemów ERP. Jeżeli interesuje Cię praca w branży ERP i chciałbyś poznać tajniki pracy jako Konsultant ds. wdrożeń, pełnej ciekawych wyzwań i zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) w firmie, która dostarcza unikalne rozwiązania biznesowe – trafiłeś w dobre miejsce! Pracodawca oferuje możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej.

SZUKAMY kandydatów doświadczonych we wdrażaniu systemów ERP, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP, najlepiej SoftLab ERP lub inny system, zbliżony funkcjonalnie (Symfonia, enova365, Comarch ERP XL, Comarch Optima, Streamsoft itp.)
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w dowolnym obszarze, np. logistyka/gospodarka magazynowa, produkcja, finanse i księgowość lub kadry i płace
  • Wykazują się znajomością konfiguracji relacyjnych baz danych MS SQL Server i języka SQL/ T-SQL (pisanie zapytań, tworzenie funkcji, procedur, triggery)
  • Znają j. angielski w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Plusem będzie znajomość Crystal Reports
  • Są otwarci i mobilni w kwestii wyjazdów do Klientów – ok. 1-2 razy na kwartał

ZADANIA na stanowisku:

  • Konfiguracja i personalizacja systemu – SoftLab ERP
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz proponowanie rozwiązań systemowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Rozwiązywanie problemów z systemem
  • Obsługa baz danych
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia oraz umiejętności: od 8500 zł brutto do 17 000 zł brutto (UoP) lub ekwiwalent na B2B – im lepiej znasz obsługę systemu Softlab, tym więcej pracodawca może zaproponować na start
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość pracy zdalnej w 100% lub w trybie hybrydowym
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

850017000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Białystok

Warszawa

Wrocław

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas