Konsultant ds. wdrożeń systemu enova365 (brak wyjazdów do Klientów)

Specjalizacje: Kadry i Płace, Księgowość

Systemy: enova365

Poszukujemy Konsultantów Wdrożeniowych, którzy specjalizują się we wdrażaniu modułu kadrowo-płacowego i/lub księgowego dla systemu enova365. Jeśli poszukujesz nowych projektów i ciekawych wyzwań, ta rekrutacja jest dla Ciebie. Projekty wdrożeniowe prowadzone są wyłącznie zdalnie – brak jest więc wyjazdów do Klientów. Oferta daje także możliwość pracy w 100% zdalnej.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów, konfiguracji, wdrożeń i obsługi systemu klasy ERP – enova365
  • Znają procesy biznesowe i wykazują się wiedzą techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, przynajmniej w jednym z obszarów:
    > kadry i płace
    > finanse i księgowość
  • Mile widziana podstawowa umiejętność pisania zapytań do baz danych w języku SQL lub znajomość MS SQL
  • Dużym plusem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

ZADANIA na stanowisku:

  • Obsługa systemu ERP enova365
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Tworzenie raportów
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 5500 zł do 8500 zł netto (UoP)
  • System premiowy od zrealizowanych projektów wdrożeniowych
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

55008500 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Zdalnie