Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Kontroler finansowo-biznesowy

Specjalizacje: Controlling, Finanse

Systemy: SAP Business One, SAP FI/CO

Nr referencyjny: WAK/2022/12/14

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie zawodowe w obszarze przeprowadzania analiz biznesowo-finansowych. Jeśli chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z finansami, kontrolingiem ​​lub przeprowadzaniem analiz biznesowych
  • Zdobyli wyższe wykształcenie w obszarze: Audyt finansowy/Rachunkowość/Finanse/Ekonomia
  • Posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw – znają procesy oraz zasady przeprowadzania analiz biznesowych
  • Wykazują się umiejętnością obsługi systemów ERP, w szczególności SAP Business One i/lub SAP FI/CO
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (wewnętrze kontakty w firmie, praca z dokumentacją)
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

ZADANIA na stanowisku:

  • Udział w procesie budżetowania, w tym kontrola wykonania budżetów, przygotowywanie prognoz finansowych oraz analiza odchyleń
  • Pozyskiwanie i analiza danych operacyjnych i finansowych oraz formułowanie wniosków i rekomendacji w zakresie zagadnień biznesowych
  • Tworzenie analiz, zestawień, prezentacji, prognoz oraz raportów
  • Identyfikacja szans i zagrożeń, proponowanie rozwiązań, wsparcie analityczne
  • Sporządzanie sprawozdań: GUS, Intrastat

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 10 000 zł do 12 000 zł netto (UoP) – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000012000 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Wrocław

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas