Microsoft Dynamics AX/365 F&O Consultant (MID/SENIOR) – zdalnie

Specjalizacje: Finanse, Księgowość

Systemy: Microsoft Dynamics AX, MS Dynamics 365 Finance and Operations

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system MS Dynamics AX i/lub Dynamics 365 Finance and Operations, jak i specyfikę pracy w obszarze implementacji systemów ERP oraz w stopniu bardzo dobrym posługują się językiem angielskim. Pracodawca gwarantuje możliwość pracy z dowolnego miejsca w Polsce, w 100% zdalnie.

SZUKAMY kandydatów doświadczonych we wdrażaniu systemów ERP, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów, konfiguracji, wdrożeń i obsłudze systemów:  MS Dynamics AX i/lub Dynamics 365 Finance and Operations
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze Księgowość/Finanse
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (język niezbędny do pracy z Klientami, dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji, udział w projektach międzynarodowych)
  • Są otwarci i dyspozycyjni do odbywania okazjonalnych podróży służbowych (także zagranicznych)

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań MS Dynamics AX/Dynamics 365 Finance and Operations
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemu
  • Rozwiązywanie problemów z systemem
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia, umiejętności i znajomości języka angielskiego:
    – dla konsultanta na poziomie MID – od 15 000 zł do 30 000 zł netto + VAT (B2B), lub ekwiwalent na UoP
    – dla konsultanta na poziomie SENIOR – od 30 000 zł do 40 000 zł netto + VAT (B2B)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (kontrakt B2B lub Umowa o pracę)
  • Możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Gwarancja szkoleń
  • Udział w projektach międzynarodowych
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

3000040000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Warszawa

Zdalnie