oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Młodszy konsultant ds. wdrożeń systemu Impuls EVO

Specjalizacje: Finanse, Kadry i Płace, Księgowość, Systemy ERP

Systemy: Impuls EVO

Nr referencyjny: WAK/2021/07/18

Pracodawca to firma outsourcingowa z Wrocławia, która dostarcza rozwiązania biznesowe i systemowe dla przedsiębiorstw w Polsce. Poszukujemy kandydatów, którzy znają system Impuls EVO od strony użytkownika w zakresie modułów: finanse i księgowość lub kadry i płace. Jeżeli interesuje Cię praca w branży ERP i chciałbyś poznać tajniki pracy jako Konsultant ds. wdrożeń, pełnej ciekawych wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) w firmie, która dostarcza unikalne rozwiązania biznesowe – trafiłeś w dobre miejsce!

SZUKAMY kandydatów bez doświadczenia we wdrażaniu systemów ERP, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w obsłudze systemu ERP – Impuls EVO w codziennej pracy np. jako użytkownik, Key User, Administrator systemu itp.
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze:
    ★ finansów i księgowości (PIT, VAT, CIT)
        lub
    ★ kadr i płac
    (rozliczanie czasu pracy, urlopów, wynagrodzenia)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako np.: Asystent Księgowego, Księgowy, Młodszy Księgowy, Specjalista ds. kadr i płac, Kadrowa, Kadrowy, Administrator IT itp.
  • Atutem będzie znajomość języka SQL lub PL/SQL
  • Ukończyli studia o profilu finansowym, księgowym, informatycznym lub ekonomicznym

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań w obszarze finansowo-księgowym lub kadrowo-płacowym
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP – Impuls EVO (moduły: FI, HR)
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Konfigurowanie baz danych i przeprowadzanie migracji danych
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Na czas szkolenia stabilne wynagrodzenie podstawowe, uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 3000 zł do 5000 zł netto (UoP)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Profesjonalne szkolenie z wdrażania systemu ERP od podstaw
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

30005000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Wrocław

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas