Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Czas zdobyć kolejną bazę!
Twoja pierwsza praca w IT

Poznaj historię Bazzy'ego!
ozdoba
oferty pracy

Młodszy programista SQL

Specjalizacje: MS SQL, Systemy ERP

Systemy: DMS, Elektroniczny Obieg Dokumentów

Nr referencyjny: WAK/2022/03/22

Jeśli masz zacięcie techniczne i zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT, gdzie będziesz mieć możliwość oderwać się od typowej pracy biurowej – ta oferta jest stworzona dla Ciebie. Nauczymy Cię nowego zawodu od podstaw!

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Znają obsługę MS SQL – bez programowania czyli tworzenie zapytań, obsługa baz danych itp. lub język SQL/T-SQL
  • Posiadają podstawową wiedzę na temat systemów ERP lub DMS
  • Mile widziane doświadczenie w pracy np. jako Analityk danych, Bazodanowiec, Informatyk, Serwisant, Administrator IT
  • Plusem będzie wiedza na temat metod raportowania (obsługa oprogramowania typu Crystal Reports)

ZADANIA na stanowisku:

  • Sporządzanie analiz przedwdrożeniowych systemu DMS oraz aplikacji BI, e-sklep
  • Tworzenie zapytań do baz danych MS SQL
  • Realizacja zgłoszeń serwisowych
  • Tworzenie raportów i wydruków systemów klasy ERP i DMS
  • Instalacja i konfiguracja systemów DMS
  • Modyfikacja podstawowych funkcjonalności systemu DMS
  • Opieka nad Klientem w trakcie wdrożenia

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 3000 do 4000 PLN netto dla osób bez doświadczenia w systemach DMS – im więcej wiesz, tym wyższa podstawa na start
  • Wysoki system prowizyjny od zrealizowanych projektów
  • Szkolenie z obsługi systemu DMS
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

30004000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Częstochowa

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas