Młodszy wdrożeniowiec systemów ERP (logistyka, produkcja, księgowość)

Specjalizacje: Księgowość, Logistyka, Produkcja

Systemy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Jeżeli interesuje Cię praca we wdrożeniach systemów ERP i chciałbyś poznać tajniki pracy jako Specjalista ds. wdrożeń czy też Konsultant systemów ERP – trafiłeś w dobre miejsce!

Jeśli masz doświadczenie w obszarze logistyki, produkcji lub księgowości i zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT, aplikuj. Na stanowisku będziesz mieć możliwość oderwać się od typowej pracy biurowej oraz wykorzystać dotychczasowo zdobyte umiejętności. Najistotniejsza jest wiedza związana z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze logistyki, techniczne zacięcie i chęć rozwoju.

SZUKAMY kandydatów bez doświadczenia we wdrażaniu, którzy:

  • Posiadają wiedzę techniczną w jednym z obszarów:
    a) logistyka (WMS, WS, WZ itp.)
    b) produkcja (MES, plany produkcyjne, proces produkcji)
    c) księgowość (CIT, PIT, VAT-7, pełna księgowość)
  • Zdobyli doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP, najlepiej Comarch ERP XL, w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemu
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako np.: Młodszy Logistyk, Logistyk, Analityk Łańcucha Dostaw, Specjalista ds. zakupów,Specjalista ds. logistyki magazynowej, Technolog, Specjalista ds. produkcji itp.
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Dużym plusem będzie znajomość obsługi dowolnego systemu ERP lub WMS (np. Comarch Optima, Symfonia, enova365, Wapro itp.)
  • Ukończyli studia o profilu logistycznym, księgowym, produkcyjnym, informatycznym, ekonomicznym itp. | są w trakcie?

ZADANIA na stanowisku:

  • Obsługa systemu Comarch ERP XL
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

  • Na czas szkolenia stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 3500 zł do 5500 zł netto (UoP) (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Wysoki system prowizyjny od zrealizowanych projektów
  • Profesjonalne szkolenie z obsługi systemu ERP od podstaw
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Nienormowane godziny pracy, również z możliwością pracy z domu (Home Office)
  • Dowolna forma zatrudnienia (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt „B2B”)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Wynagrodzenie (mies./netto)

35005500 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Łódź

Warszawa