oferty pracy

MS Dynamics AX Developer (mid/senior, remote)

Specjalizacje: C#, MorphX i X ++, MS SQL

Systemy: Microsoft Dynamics AX

Pracodawca to duża firma wdrożeniowca z Warszawy, która oferuje rozwiązania autorstwa producenta Microsoft. Aktualnie do zespołu dedykowanego dla produktu MS Dynamics AX poszukujemy programisty, który jest zainteresowany udziałem w ciekawych i różnorodnych projektach we współpracy zespołem wdrożeniowym.

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają wiedzę i doświadczenie w programowaniu Microsoft Dynamics AX (X/X++) – preferowane doświadczenie min 3,4 lata
  • Brali udział w projektach wdrożeniowych od strony programistycznej
  • Znają język angielski min. w stopniu komunikatywnym
  • Kontaktowali się z Klientami w sprawach technicznych
  • Lubią się dzielić zdobytą wiedzą i chcą aspirować do bycia mentorem zespołu programistów

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie i rozwój rozwiązań opartych na MS Dynamics AX z wykorzystaniem programowania w podstawowych MorphX, X ++ i / lub C #, SQL, SSRS ze szczególnym uwzględnieniem integracji systemu (AX AIF, WS *, EDI, XML)
  • Konfiguracja techniczna różnych komponentów, modułów i parametrów AX (np. Instalacja i konfiguracja komponentów AX / D365, konfiguracja AIF, zarządzanie dokumentami, partie, zabezpieczenia)
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej i specyfikacji projektu rozwiązania dla nowych dostosowań, które zostaną przeprowadzone w Dynamics AX / D365 i / lub wszystkich powiązanych technologiach
  • Udział we wdrożeniu systemu dla Klienta od strony programistycznej

  • Podstawa zależna od posiadanych umiejętności i doświadczenia od 15000 do 22000 PLN netto + VAT (preferowana umowa B2B), możliwa UoP w podobnym budżecie
  • Wynagrodzenie premiowe uzależnione od wyników uzgadniane z przełożonym
  • Praca zdalna w 100% (dla chętnych) ze sporadycznymi spotkaniami w firmie w razie potrzeby (utrzymania kontaktu z zespołem np. raz na 2-3 tygodnie)
  • Benefity pozapłacowe jak np. Karta Multisport i Luxmed, raz do roku wyjazd integracyjny za granicę
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Wynagrodzenie (mies./netto)

1500022000 PLN
ikona
Umowa B2BNULL

Umowa B2B

ikona

Warszawa

Zdalnie