oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Product Owner

Specjalizacje: Finanse, Księgowość

Systemy: Microsoft Dynamics AX, MS Dynamics 365 Finance and Operations

Nr referencyjny: WAK/2022/05/26

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości i finansów, znasz system Microsoft Dynamics AX oraz specyfikę pracy w obszarze tworzenia lub wdrażania oprogramowania, jesteś w dobrym miejscu!

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze: Księgowość/Finanse
  • Dużym plusem będzie doświadczenie związane z zarządzaniem podległym zespołem pracowników np. w kwestiach projektowych, jako Product Owner, Project Manager lub doświadczenie zdobyte w pracy jako Konsultant systemów ERP w obszarze księgowości
  • Mile widziana znajomość obsługi systemu Microsoft Dynamics AX / Microsoft Dynamics 365 Finance & Operations (lub innego systemu ERP, zbliżonego funkcjonalnie)
  • Posiadają praktyczną wiedzę na temat procesu wytwarzania oprogramowania (podejścia zwinnego i frameworka Scrum) oraz potrafią obsługiwać narzędzia wspierające ten proces (Jira, Confluence)

ZADANIA na stanowisku:

  • Tworzenie wizji produktu – systemu ERP Microsoft Dynamics AX/F&O
  • Poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań
  • Planowanie oraz zarządzanie harmonogramem oraz backlogiem, priorytetyzacja i zlecanie zadań wraz z monitorowaniem postępu
  • Nadzorowanie przebiegu sprintu w zakresie czasu i jakości
  • Analiza wymagań użytkowników
  • Tworzenie dokumentacji produktowej
  • Prowadzenie szkoleń, tworzenie instrukcji oraz bieżące wsparcie użytkowników końcowych
  • Współpraca z zespołem tworzącym produkt, Scrum Masterem, Project Managerem, biznesem itd.

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 8000 zł do 16 000 zł netto UoP – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Premie roczne
  • Gwarancja szkoleń
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie urlopów, posiłków
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karnet sportowy
  • Dodatkowe zajęcia językowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

800016000 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas