oferty pracy

Programista SQL (bazy danych)

Specjalizacje: MS SQL, Programowanie

Systemy: Autorskie rozwiązania ERP

Dla dużej ogólnopolskiej firmy z obszaru ERP z ponad 30 letnim doświadczeniem poszukujemy kandydata, który zna bazy danych od strony programistycznej.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają praktyczne doświadczenie w przynajmniej jednej technologii (MS SQL, Oracle, Db2, PostgreSQL)
  • Zdobyli wiedzę na temat optymalizacji działania baz danych, zapytań SQL, struktur bazodanowych
  • Posiadają umiejętności i wiedzę na temat budowy hurtowni danych – mile widziane

ZADANIA na stanowisku:

  • Programowanie baz danych (mile widziane hurtowni danych)
  • Implementacje procesów ETL
  • Tworzenie i optymalizowanie zapytań SQL
  • Współpraca z analitykami i innymi członkami zespołu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe 7000 – 13000 PLN netto / miesiąc  (zależne od poziomu doświadczenia)
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym (2-3 dni w tygodniu zdalnie)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Bogaty koszyk benefitów: prywatna opieka medyczna (dla Ciebie i rodziny), karta multisport, imprezy integracyjne
  • Oraz inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

700013000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Lublin

Łódź