Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Programista C#/.NET

Specjalizacje: .NET, C#

Systemy: ERP, WMS

Nr referencyjny: WAK/2023/03/16

Pracodawca to firma wdrożeniowa, która zajmuje się dopasowywaniem systemów ERP pod potrzeby Klientów. Jeśli masz podstawy związane z programowaniem i chcesz rozwinąć się w obszarze programowania systemów do zarządzania przedsiębiorstwem pod kątem języka C# – aplikuj!

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie komercyjne w programowaniu C#.NET
  • Wykazują się znajomością technologii WinForms oraz WCF
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu minimum dobrym (praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji)
  • Dużym plusem będzie praktyczna znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
  • Mile widziana znajomość: Xamarin, REST
  • Atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy na oprogramowaniu klasy ERP/WMS w zakresie programowania, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemu

ZADANIA na stanowisku:

  • Tworzenie aplikacji oraz oprogramowania przy użyciu C#.NET
  • Praca z systemami ERP/WMS – rozbudowa funkcjonalności, projektowanie oraz tworzenie nowych pod projekty dla Klientów
  • Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem modułów systemu, poprawianiem błędów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie analiz codziennej pracy
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Udział we wdrożeniach systemu dla Klientów od strony programistycznej

OFERTA zatrudnienia:

  • Podstawa na start zależna od posiadanych umiejętności od 15 000 zł do 20 000 zł netto + VAT (B2B) lub ekwiwalent na UoP
  • Możliwość pracy hybrydowej (po okresie wdrożenia na stanowisko)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1500020000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Kraków

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas