oferty pracy

Programista C#/.NET – systemy ERP

Specjalizacje: .NET, C#

Systemy: Autorskie rozwiązania ERP, WMS

Pracodawca to firma wdrożeniowa z Krakowa, która zajmuje się dopasowywaniem systemów ERP pod potrzeby Klientów. Jeśli masz podstawy związane z programowaniem i chcesz się rozwinąć w systemach ERP pod kątem języka C# aplikuj!

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie komercyjne w programowaniu C#
  • Znają narzędzia typu Visual Basic
  • Zdobyli wiedzę na temat relacyjnych baz danych i języka SQL/T-SQL
  • Są zainteresowani rozwojem w obszarze środowiska .NET
  • Mile widziana znajomość Entity Framework, WinForms, Xamarin

ZADANIA na stanowisku:

  • Praca z systemami ERP/WMS – rozbudowa funkcjonalności, tworzenie nowych pod projekty dla Klientów
  • Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem modułów systemu, poprawianiem błędów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie analiz codziennej pracy

  • Podstawa na start zależna od posiadanych umiejętności od 7000 do 12000 PLN netto
  • Umowa o pracę – stabilne długofalowe zatrudnienie w firmie z długą historią (możliwość B2B)
  • Karta multisport oraz imprezy firmowe po pracy
  • Możliwość pracy w 50% zdalnej

Wynagrodzenie (mies./netto)

700012000 PLN
ikona
Umowa B2BNULL

Umowa B2B

ikona

Kraków

Przemyśl

Rzeszów