oferty pracy

Programista FrontEnd (Angular)

Specjalizacje: e-commerce

Dla dużej międzynarodowej firmy IT, która buduje portal do zakupów przez Internet (konkurencja m.in. dla Allegro.pl), poszukujemy kandydatów do obszaru programowania. Jeśli jesteś otwarty na nowe ciekawe projekty w obszarze branży e-commerce, a zarazem oczekujesz stabilnego i atrakcyjnego środowiska pracy/rozwoju – to jest oferta dla Ciebie!

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • 2-3 lata doświadczenia w Angularze – warunek konieczny
  • Kwalifikacje informatyczne: Angular 6 (a najlepiej jedna z najnowszych wersji Angulara), TypeScrpit, HTML5, CSS – warunek konieczny
  • Bootstrap – mile widziane 🙂
  • Znajomość języka C# – mile widziane 🙂

ZADANIA na stanowisku:

  • Tworzenie i utrzymywanie front-endu do aplikacji biznesowych

  • Wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności:
    od 11 000 zł do 15 000 zł netto UoP (14 000 zł – 20 000 zł brutto UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Praca hybrydowa (3 dni zdalnie, 2 dni z biura)
  • Premie kwartalne od zrealizowanych projektów
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej znanej firmie (inne formy współpracy na życzenie)
  • Szkolenia z programowania i podnoszenie kwalifikacji (Clean Code, Angular i wiele innych)
  • Możliwość rozwoju w MS SQL Server
  • Dalsza ścieżka kariery i awansu na Starszego programistę, Kierownika zespołu
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

STACK  technologiczny:

  • TypeScrpit, HTML5, CSS, C#
  • Angular 6 (a najlepiej jedna z najnowszych wersji)

Framework:

  • Angular, .NET

Zespół:

  • Łącznie około 60 osób, a w nim:
    – projektanci,
    – programiśći,
    – testerzy
    – w zespole dwaj bardzo doświadczeni Seniorzy Angular/Web.

Wynagrodzenie (mies./netto)

1100020000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Kraków

Lublin

Rzeszów