oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Programista PHP

Specjalizacje: PHP, Programowanie

Nr referencyjny: WAK/2021/12/7

Poszukujemy programisty PHP, który chciałby rozwinąć swoje umiejętności w obszarze tworzenia rozwiązań programistycznych dla Klientów z branży marketingowej i e-commerce. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie nowych rozwiązań i rozwój istniejących aplikacji webowych. Jeśli poszukujesz nowych projektów i ciekawych wyzwań ta rekrutacja jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Dobrze poruszają się w obszarze programowania obiektowego
  • Potrafią programować przy użyciu języka PHP
  • Potrafią obsługiwać dowolne relacyjne bazy danych: MS SQL, MySQL, PostgreSQL
  • Znają wzorzec projektowy MVC oraz framework Laravel
  • Wykazują się znajomością oprogramowania PrestaShop lub Woocommerce
  • Mile widziana znajomość HTML, CSS, JavaScript, JQuery
  • Dużym plusem będzie znajomość: Git, Jira, języka Java

ZADANIA na stanowisku:

  • Praca z aplikacjami webowymi – rozbudowa funkcjonalności w technologii PHP, tworzenie nowych rozwiązań pod projekty dla Klientów
  • Automatyzacja oraz usprawnianie procesów
  • Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem aplikacji, poprawianiem błędów
  • Komunikacja oraz współpraca z partnerami biznesowymi, Klientami oraz pozostałą częścią zespołu w celu dostarczenia najwyżej jakości rozwiązań biznesowych

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności od 3500 zł do 5000 zł netto (UoP)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Benefity pozapłacowe

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

35005000 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Piotrków Trybunalski

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas