oferty pracy

Programista systemu enova365

Specjalizacje: .NET, C#, Systemy ERP

Systemy: enova365

Pracodawca to firma informatyczna, której głównym obszarem działalności jest wdrażanie systemu ERP o nazwie enova365. Dla partnera firmy Soneta, w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata, który posiada doświadczenie jako programista jednego z najbardziej popularnych systemów ERP w Polsce. Zależy nam szczególnie na kandydatach, którzy znają i potrafią programować dodatki dedykowane dla systemu enova365.

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w programowaniu w języku C# oraz środowisku .NET
  • Zdobyli wiedzę na temat relacyjnych baz danych i języka SQL/T-SQL
  • Potrafią programować od podstaw dodatki dla systemu enova365
  • Posiadają wiedzę o tym, jak działa system enova365
  • Znają logikę działania procesów biznesowych
  • Posiadają praktyczną znajomość technologii XML, JSON oraz korzystają w codziennej pracy z systemu kontroli wersji Git
  • Mile widziana znajomość WebAPI oraz platformy Azure Dev Ops

ZADANIA na stanowisku:

  • Praca z systemem enova365 (rozbudowa funkcjonalności, tworzenie nowych pod projekty dla Klientów)
  • Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem modułów systemu, poprawianiem błędów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie analiz codziennej pracy
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i raportów
  • Udział we wdrożeniach systemu dla Klientów od strony programistycznej

OFERTA zatrudnienia:

  • Podstawa na start zależna od posiadanych umiejętności i doświadczenia od 10 000 zł netto do 14 000 zł netto + VAT (B2B) lub ekwiwalent na UoP
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Gwarancja szkoleń
  • Karta sportowa
  • Pakiet medyczny
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000014000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Warszawa

Zdalnie