oferty pracy

IT Project Manager

Specjalizacje: Projekty, Systemy ERP, Zarządzanie wdrożeniami

Systemy: Comarch ERP XL

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system Comarch ERP XL oraz specyfikę pracy zarządzania wdrożeniami systemów ERP. Pracę na tym stanowisku można podjąć w kilku lokalizacjach w Polsce.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie związane z kierowaniem projektami lub działem wdrożeniowym, zajmującym się implementacją systemów ERP dla różnych Klientów
  • Znają specyfikę pracy wdrożeniowej od strony praktycznej – idealnie jeśli miałeś okazję samodzielnie wdrażać, przeprowadzać analizy przedwdrożeniowe i posiadasz wiedzę, na czym ta praca polega
  • Zdobyli wiedzę techniczną na temat funkcjonowania przedsiębiorstw w różnych obszarach (księgowość, logistyka, produkcja itd.)
  • Potrafią kierować pracą grupy konsultantów wdrożeniowych, rozdzielać zadania, kontaktować się z Klientem
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Są mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń)
  • Wykazują się praktyczną znajomością metodyk prowadzania projektów (np. PRINCE2)

ZADANIA na stanowisku:

  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi systemu Comarch ERP XL
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych, identyfikowanie potrzeb oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych
  • Planowanie i odbiór nowych wdrożeń zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem
  • Organizacja pracy działu wdrożeń
  • Sporządzanie dokumentacji i raportów
  • Opracowywanie rozwiązań oraz narzędzi w procesach zarządzania ryzykiem i zmianami
  • Udział w spotkaniach z Klientami oraz budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z nowymi oraz obecnymi Klientami

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: od 8000 zł do 10 000 zł netto / miesiąc (UoP) – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności) lub ekwiwalent na B2B
  • Premie uznaniowe
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu ERP
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

800010000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Gdańsk

Katowice

Kraków

Łódź

Rzeszów

Warszawa

Wrocław