oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Regional SAP Manager

Specjalizacje: Logistyka, Systemy ERP

Systemy: SAP, SAP MM, SAP SD, SAP WM

Nr referencyjny: WAK/2021/12/3

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system SAP oraz specyfikę pracy zarządzania wdrożeniami systemów ERP. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP (moduły: MM, WM, SD, QM, PP), chcesz brać udział w zarządzaniu ciekawymi  i różnorodnymi projektami oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie. Poszukiwani są kandydaci, którzy znają specyfikę działania systemu SAP z wiedzą w obszarze logistyki. Pracodawca to duża międzynarodowa firma, specjalizująca się w branży automotive.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie związane z kierowaniem projektami lub działem wdrożeniowym, zajmującym się implementacją systemów ERP
  • Wykazują się praktyczną wiedzą w zakresie konfiguracji systemu SAP (popartą np. udziałem w serwisowaniu lub wdrożeniach systemu) w obrębie modułów logistycznych (MM, WM, PP, SD, QM, EWM)
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu minimum dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach produkcyjnych w zakresie procesów logistycznych
  • Potrafią kierować pracą grupy konsultantów wdrożeniowych, rozdzielać zadania, prowadzić rozmowy z Klientem

ZADANIA na stanowisku:

  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi SAP
  • Analizowanie procesów biznesowych, optymalizacja oraz proponowanie rozwiązań i kierunku rozwoju
  • Identyfikowanie potrzeb, dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych oraz rozwój innych niezbędnych narzędzi
  • Administrowanie i utrzymanie rozwiązań teleinformatycznych (sieć, sprzęt, oprogramowanie, telefony), zapewniających ciągłość działania firmy
  • Zarządzanie i przeprowadzanie kontroli harmonogramu, budżetu i kosztów projektów
  • Planowanie, koordynacja i nadzór działań projektowych
  • Zarządzanie rozwojem oraz szkolenie key userów systemów ERP

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 13 000 zł netto do 16 500 zł netto (UoP) – uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności
  • System premiowy od zrealizowanych projektów
  • Możliwość pracy zdalnej (4 dni w tygodniu)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet medyczny
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1300016500 PLN
ikona

Umowa o pracę

ikona

Tomaszów Mazowiecki

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas