Potrzebujesz najlepszego Kandydata z branży ERP dla swojej firmy? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Szukasz pracy w branży ERP? Napisz do nas!

Kontakt

Turbo-Rekruter czy Rekruter Biznesowy?

Zdecyduj, która ścieżka jest dla Ciebie! Aplikuj do #PracBaza.

ozdoba
oferty pracy

Rekruter / Rekruter Biznesowy (dwie ścieżki kariery)

Specjalizacje: Rekrutacja, Sprzedaż B2B

Systemy: enova365

Nr referencyjny: WAK/2021/04/8

PracBaza Sp. z o.o. – Twoja przyszła ścieżka kariery!
Założona w 2018 roku, PracBaza Sp. z o.o. jest renomowaną agencją rekrutacyjną, która skupia się na obszarze systemów IT klasy ERP oraz Transformacji Cyfrowej Przedsiębiorstw. Współpracujemy z firmami wdrożeniowymi, producentami oraz klientami końcowymi, pomagając im odkrywać i pozyskiwać najlepsze talenty na rynku. Zapraszamy do poznania nas bliżej i dołączenia do naszego zespołu. Więcej o ERP | O nas

W związku z rozwojem poszukujemy:

  • Turbo-Rekruter (180°): Szukamy osób, które są pasjonatami rekrutacji, skupiając się na zarządzaniu talentami. Jeżeli czujesz się najlepiej, działając w czysto rekrutacyjnej roli, ta ścieżka jest dla Ciebie. Oferujemy niezbędne szkolenia i wsparcie, by pomóc Ci osiągnąć mistrzostwo w tej dziedzinie.
  • Rekruter Biznesowy (360°): Jeśli masz predyspozycje i doświadczenie zarówno w rekrutacji, jak i w sprzedaży B2B, ta rola pozwoli Ci na pełne wykorzystanie Twoich umiejętności. Twoje zadania będą obejmowały nie tylko rekrutację, ale również aktywne pozyskiwanie nowych projektów i klientów, co będzie dodatkowo wynagradzane atrakcyjnymi prowizjami.

Zapraszamy do aplikowania, wybierając ścieżkę, która najlepiej odpowiada Twoim umiejętnościom i zainteresowaniom.
Nie martw się, jeśli nie znasz jeszcze wszystkich umiejętności – chętnie Cię przeszkolimy!

OFERUJEMY:

  • Dwie ścieżki kariery: Konsultant ds. rekrutacji 360° lub 180° (chętnie przedstawimy różnice).
  • Podstawa od 5000 do 9000 zł brutto/netto, w zależności od doświadczenia oraz rodzaju umowy.
  • Atrakcyjne prowizje od zrealizowanych projektów rekrutacyjnych.
  • Benefity: Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie życiowe, elastyczne godziny pracy, kurs języka angielskiego oraz wiele innych.
  • Profesjonalne narzędzia pracy, w tym laptop, telefon, system ATS i inne.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy z klientami biznesowymi (B2B) i/lub kandydatami.
  • Umiejętność samodzielnego pozyskiwania zleceń i projektów, co będzie dodatkowo wynagradzane wyższą prowizją (w przypadku predyspozycji w sprzedaży)
  • Doświadczenie lub zainteresowanie prowadzeniem projektów rekrutacyjnych od początku do końca.
  • Biegła znajomość narzędzi rekrutacyjnych oraz technik przeprowadzania wywiadów telefonicznych.
  • Rozumienie potrzeb klienta i umiejętność tworzenia solidnych profilów kandydatów.

ZADANIA na stanowisku:

  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych od A do Z.
  • Realizacja celów sprzedażowych i finansowych, z dodatkową prowizją za pozyskiwanie zleceń.
  • Aktywne wyszukiwanie nowych kandydatów oraz klientów z wykorzystaniem wszystkich dostępnych narzędzi.
  • Prowadzenie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami i kandydatami.
  • Tworzenie i umieszczanie ogłoszeń o pracę w Internecie.

Zainteresowany/Zainteresowana? APLIKUJ
Skontaktuj się z nami!
Tel.: +48 783 429 351
Email: biuro@pracbaza.pl

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

50009000 PLN

Wynagrodzenie (mies./brutto)

ikona
Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenieNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Hybryda

Wrocław

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas