oferty pracy

SAP Architect

Specjalizacje: Programowanie, SAP ABAP

Systemy: SAP

Dla naszego Klienta – dużej międzynarodowej firmy, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w jednym z największych zespołów IT, poszukujemy obecnie Architekta systemu SAP. Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w tym obszarze – aplikuj!

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum 3-letnie doświadczenie w w roli architekta rozwiązań dla w systemu SAP S/4HANA
  • Posiadają doświadczenie w obszarze programowania rozszerzeń funkcjonalnych systemu SAP oraz znają język ABAP na poziomie bardzo dobrym (rozszerzenia, programowanie obiektowe, wydruki Smartforms)
  • Posługują się językiem angielskim i/lub niemieckim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Ukończyli studia o profilu technicznym z informatyki, automatyki i robotyki, telekomunikacji, matematyki, elektroniki, ekonomii itp.

ZADANIA na stanowisku:

  • Zarządzanie projektowaniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań dla systemy SAP S4/HANA
  • Projektowanie, utrzymanie i rozwój architektury systemu SAP S/4HANA
  • Analizowanie i definiowanie odpowiedniej architektury oprogramowania w oparciu o wymagania/specyfikację projektu
  • Zapewnianie jakości wytwarzanego oprogramowania i systemów oraz jego zgodności z najlepszymi praktykami oraz standardami
  • Optymalizacji istniejącego kodu ABAP pod kątem zgodności z systemem SAP S/4HANA
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i raportów
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów
  • Prowadzenie szkoleń oraz bieżące wsparcie programistów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 14 000 zł do 18 000 zł netto (UoP)
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wynagrodzenie (mies./netto)

1400018000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Wrocław

Zdalnie