oferty pracy

SAP Basis Consultant

Specjalizacje: Administracja systemami

Systemy: SAP, SAP Basis

Jeśli jesteś osobą ambitną, z chęcią rozwijania swoich kompetencji, to dobrze trafiłeś! Klient to firma IT, realizującą największe projekty doradcze, wdrożeniowe oraz migracyjne w zakresie usług i produktów SAP w Polsce.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają ugruntowanie doświadczenie w prowadzeniu projektów, wdrażaniu lub administrowaniu i utrzymaniu systemu SAP (mile widziane w obszarach: SAP Basis, SAP CRM, SAP BW, SAP PI/PO)
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji, wewnętrznych kontaktów w firmie)
  • Wykazują się znajomością obsługi baz danych, np.: DB2, MS SQL, SAP MaxDB, SAP HANA
  • Dużym plusem będzie znajomość technologii chmurowych: AWS, Azure, GCP
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze SAP Cloud Platform

ZADANIA na stanowisku:

  • Udział w projektach z obszaru SAP Basis w ramach wdrożeń, aktualizacji, migracji oprogramowania SAP
  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów z obsługą systemu
  • Przeprowadzanie analiz oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze systemu SAP
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych
  • Testowanie i instalowanie nowych funkcjonalności
  • Bieżąca współpraca z programistami

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności od 15 000 zł netto do 20 000 zł netto + VAT (B2B) lub ekwiwalent na UoP
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wynagrodzenie (mies./netto)

1500020000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Warszawa

Wrocław

Zdalnie