oferty pracy

SAP CRM Consultant

Specjalizacje: Sprzedaż, Systemy ERP

Systemy: SAP CRM

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system SAP oraz specyfikę prowadzenia projektów wdrożeniowych systemów ERP. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP CRM, chcesz brać udział w zarządzaniu ciekawymi  i różnorodnymi projektami oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie. Pracodawca gwarantuje możliwość pracy w 100% zdalnej.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Wykazują się praktyczną wiedzą w zakresie prowadzenia projektów wdrożeniowych, konfiguracji, administrowania, serwisowania lub projektowania rozwiązań dla systemu SAP CRM w jednej z danych technologii: S4CRM, SAP Marketing Cloud, SAP CRM 7.x, C4C lub SAP Emarsys – min. 2 lata doświadczenia
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w obszarach: zarządzanie relacjami, handel, marketing, sprzedaż itp.
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu minimum dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Potrafią modyfikować ustawienia modułów systemu, przeprowadzać migracje danych oraz znają techniki modelowania danych
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku SAP S/4 HANA oraz umiejętność tworzenia integracji z innymi modułami

ZADANIA na stanowisku:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych w obszarze SAP CRM
  • Prowadzenie wdrożeń w metodologii ASAP
  • Dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych, przeprowadzanie testów
  • Wsparcie użytkowników systemu
  • Usprawnienie procesów występujących w obszarze zarządzania relacjami z klientem
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi

  • Wynagrodzenie podstawowe na start – uzależnione od poziomu umiejętności i stażu oraz samodzielności:
    od 17 000 zł do 25 000 zł brutto UoP lub netto na B2B
  • Premie od ukończonych zadań wdrożeniowych
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Forma zatrudnienia – dowolna (umowa o pracę lub kontrakt B2B – wraz ze wszystkimi benefitami, jakie gwarantuje umowa o pracę)
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1700025000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Zdalnie