Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

SAP Developer – SAP Project Manager

Specjalizacje: SAP ABAP

Systemy: SAP S4/HANA

Nr referencyjny: WAK/2022/11/15

Dla naszego Klienta – dużej międzynarodowej firmy, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w jednym z największych zespołów IT, poszukujemy obecnie Project Managera, który będzie łącznikiem w realizacji projektów pomiędzy biznesem i obszarem technicznym. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy jako SAP ABAP Developer, dobrze znasz system SAP (dowolne moduły), chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w obszarze programowania rozszerzeń funkcjonalnych systemu SAP oraz znają język ABAP na poziomie minimum dobrym (rozszerzenia, programowanie obiektowe, wydruki Smartforms)
  • Zdobyli doświadczenie w koordynowaniu projektów wdrożeniowych systemu SAP pod kątem bycia łącznikiem pomiędzy obszarem technicznym i biznesu
  • Posiadają praktyczną wiedzę w zakresie konfiguracji systemu SAP (popartą np. udziałem w serwisowaniu, programowaniu, administrowaniu lub wdrożeniach systemu, obsługą systemu jako key-user itp.) – mile widziana znajomość kliku modułów systemu
  • Wykazują się umiejętnością integrowania systemu SAP z zewnętrznymi systemami z wykorzystaniem: API, WebService, RFC
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (wewnętrze kontakty w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Dyspozycyjność i otwartość na sporadyczne spotkania w siedzibie firmy

ZADANIA na stanowisku:

  • Uczestnictwo i prowadzenie projektów wdrożeniowych w obszarze systemu SAP
  • Projektowanie, tworzenie, testowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji oraz rozwiązań w obszarze systemu SAP
  • Przeprowadzanie analiz funkcjonalnych oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych
  • Przeprowadzanie testów wdrażanych rozwiązań
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe
  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji
  • Zarządzanie zespołem programistów oraz ścisła współpraca konsultantami i managerami

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 12 000 zł do 17 000 zł netto (UoP)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość pracy zdalnej (sporadyczne spotkania w siedzibie firmy)
  • Pakiet medyczny, karta sportowa, kursy językowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1200017000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Wrocław

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas