oferty pracy

SAP FI/CO Consultant (100% remote)

Specjalizacje: Controlling, Finanse

Systemy: SAP FI/CO

Pracodawca to duża międzynarodowa firma produkcyjna, która posiada wewnętrzny dział SAP pracujący 100% zdalnie na SAP S/4 HANA. Dołącz do nowoczesnego prężnie rozwijającego się zespołu ukierunkowanego na obszar logistyki.

Może czekamy właśnie na Ciebie?

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Zdobyli doświadczenie w pracy z modułem SAP FI/CO
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu minimum dobrym (praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji)
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w zakresie finansów i kontrolingu
  • Potrafią modyfikować ustawienia modułów systemu
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku SAP S/4 HANA oraz umiejętność integracji z innymi modułami SAP
  • Jeśli znasz podstawy programowania ABAP to znaczy, że jesteś idealny/idealna 🙂

ZADANIA na stanowisku:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych w obszarze SAP FI/CO
  • W 30% wsparcie i w 70% tworzenie nowych funkcjonalności
  • Dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych, przeprowadzanie testów
  • Branie udziału w projektach wdrożeniowych w już istniejącym systemie w środowisku międzynarodowym
  • Wsparcie użytkowników systemu
  • Usprawnienie procesów występujących w obszarze finansów
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi

  • Wynagrodzenie podstawowe od 16 000 zł do 21 000 zł brutto w przypadku UoP lub ekwiwalent na B2B (preferowane UoP)
  • Praca w 100% zdalna
  • Premie motywacyjne i projektowe

Pakiet benefitów pozapłacowych, zależny od oferty na którą się Państwo zdecydują:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe benefity socjalne
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do aktywności sportowych
  • Dofinansowanie do profesjonalnych kursów i szkoleń zawodowych
  • Dodatek wczasowy

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1600021000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Zdalnie