oferty pracy

SAP Fiori Developer (mid/senior)

Specjalizacje: Programowanie, SAP ABAP, SAP Fiori

Systemy: SAP

Dla naszego Klienta – dużej międzynarodowej firmy, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w jednym z największych zespołów IT, poszukujemy obecnie SAP Fiori Developera. Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w tym obszarze – aplikuj!

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze programowania aplikacji w środowisku Fiori – w tym, znają przynajmniej jeden z języków programowania wykorzystywany w systemie SAP, na poziomie bardzo dobrym tj. ABAP, ABAP OO, SAP UI5 itp.
  • Dobrze znają system SAP
  • Mile widziana znajomość technologii: REST API, SOAP API
  • Posługują się językiem angielskim i/lub niemieckim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Ukończyli studia o profilu technicznym z informatyki, automatyki i robotyki, telekomunikacji, matematyki, elektroniki, ekonomii itp.

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie, tworzenie, testowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji oraz rozwiązań w obszarze systemu SAP
  • Tworzenie, modyfikacja oraz rozszerzanie aplikacji SAP Fiori
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów
  • Zapewnienie wsparcia w kwestii rozwiązywania problemów
  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności:
    – dla programisty mid z doświadczeniem do 3 lat – od 7000 zł do 12 000 zł netto (UoP)
    – dla programistów z doświadczeniem pow. 3 lat – od 14 000 zł do 17 000 zł netto (UoP)
  • Możliwość pracy zdalnej (sporadyczne spotkania w siedzibie firmy)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wynagrodzenie (mies./netto)

700017000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Wrocław

Zdalnie