oferty pracy

SAP Logistics Consultant

Specjalizacje: Logistyka

Systemy: SAP EWM, SAP MM, SAP WM

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system SAP oraz specyfikę prowadzenia projektów wdrożeniowych systemów ERP w obszarze logistyki. Jeśli chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych, także międzynarodowych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia projektów, konfiguracji, wdrożeń i obsłudze systemu SAP w obrębie przynajmniej jednego z modułów: MM, PP, SD, WM, TM lub EWM
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w obszarze logistyki, zarządzania materiałowego
  • Posługują się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu bardzo dobrym (praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji)
  • Dużym plusem będzie znajomość języka ABAP oraz umiejętność debugowania

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP – SAP (moduły logistyczne)
  • Modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Rozwiązywanie problemów z systemem – pierwsza linia wsparcia
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Współpraca z innymi działami firmy, dostawcami zewnętrznymi oraz klientami

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności od 15 000 zł do 17 000 zł netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Gwarancja szkoleń
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

1500017000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Bielsko-Biała