oferty pracy

SAP MM Consultant

Specjalizacje: Logistyka

Systemy: SAP MM

Pracodawca to duża firma wdrożeniowa specjalizująca się we wdrożeniach systemu SAP. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP MM i chcesz brać udział w ciekawych i różnorodnych projektach, oczekujesz wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego), ta oferta jest dla Ciebie. Poszukiwani są kandydaci, którzy znają specyfikę działania systemu SAP z wiedzą w obszarze logistyki (SAP MM, SAP SD).

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają praktyczną wiedzę w zakresie konfiguracji systemu SAP MM (popartą np. udziałem w serwisowaniu lub wdrożeniach systemu, obsługą systemu jako key-user itp.)
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w zakresie logistyki oraz zarządzania materiałami
  • Ukończyli studia o profilu logistycznym, ekonomicznym, informatycznym itp.
  • Mile widziana znajomość innych modułów np. SAP SD
  • Znają narzędzia typu LSMW oraz technologię EDI

ZADANIA na stanowisku:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych w obszarze SAP MM
  • Dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych, przeprowadzanie testów
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe

  • Na czas szkolenia stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 10 000 zł netto do 16 000 zł netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Wysoki system premiowy od zrealizowanych projektów
  • Profesjonalne szkolenie z obsługi systemu SAP
  • Nienormowane godziny pracy, dodatkowa możliwość pracy z domu w piątki (Home Office)
  • Możliwość pracy zdalnej w 50%
  • Dowolna forma zatrudnienia (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt „B2B”)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Dodatkowe zajęcia językowe
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000016000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Poznań

Zdalnie