Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

SAP MM Senior Consultant / Project Manager

Specjalizacje: Logistyka

Systemy: SAP MM

Nr referencyjny: WAK/2023/05/5

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system SAP MM oraz specyfikę pracy zarządzania wdrożeniami systemów ERP. Jeśli chcesz brać udział w prowadzeniu międzynarodowych, ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie. Poszukiwani są kandydaci, którzy znają specyfikę działania systemu SAP w obrębie logistyki. Oferta gwarantuje możliwość pracy zdalnej w 100%.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum 8-10 lat doświadczenia w zakresie prowadzenia projektów, konfiguracji, wdrożeń i obsłudze systemu SAP w obrębie modułu MM
  • Dużym plusem będzie znajomość konfiguracji modułu SAP SD
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w zakresie logistyki oraz zarządzania materiałami
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, praca z dokumentacją projektową, udział w projektach międzynarodowych)
  • Wykazują się umiejętnością przeprowadzania integracji systemu SAP z innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Mile widziana znajomość języka ABAP oraz umiejętność debugowania, konfigurowania
  • Są otwarci i dyspozycyjni do odbywania okazjonalnych podróży służbowych (także zagranicznych)

ZADANIA na stanowisku:

  • Przeprowadzanie analiz funkcjonalnych oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych w obszarze SAP MM
  • Modelowanie i usprawnianie procesów biznesowych
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i raportów
  • Przeprowadzanie integracji systemu SAP z innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia od 40 000 zł netto do 50 000 zł netto + VAT (B2B)
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Gwarancja szkoleń
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

4000050000 PLN
ikona
Umowa B2BNULL

Umowa B2B

ikona

Warszawa

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas