oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

SAP MM/WM Consultant

Specjalizacje: Logistyka

Systemy: SAP MM, SAP WM

Nr referencyjny: WAK/2021/10/11

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP MM/WM i chcesz zajmować się kluczowymi obszarami funkcjonowania dużej firmy produkcyjnej od strony IT, ta praca jest dla Ciebie. Poszukiwani są kandydaci, którzy znają specyfikę działania systemu SAP z wiedzą w obszarze logistyki.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Doświadczenie w pracy z modułami SAP MM i SAP WM
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu minimum dobrym (praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji)
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w zakresie logistyki oraz zarządzania materiałami
  • Potrafią modyfikować ustawienia modułów systemu
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku SAP S/4 HANA oraz umiejętności integracji z innymi modułami SAP
  • Jeśli znasz podstawy programowania ABAP to znaczy, że jesteś idealny/idealna 🙂

ZADANIA na stanowisku:

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych w obszarze SAP MM/WM
  • Dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych, przeprowadzanie testów
  • Branie udziału w projektach wdrożeniowych w już istniejącym systemie w środowisku międzynarodowym
  • Wsparcie użytkowników systemu
  • Usprawnienie procesów występujących w obszarze logistyki
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi

OFERTA zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie podstawowe – zależne od doświadczenia:
    – doświadczenie ok. 1 do 2 lat około 10 000 zł – 12 000 zł netto UoP lub ekwiwalent na B2B (na B2B około 16 000 – 20 000 zł netto + VAT)
    – doświadczenie od 2 – 5 lat około 13 000 – 15 000 zł netto UoP lub ekwiwalent na B2B (na B2B około 21 000 – 25 000 zł netto + VAT)
    – doświadczenie od 5 lat i więcej 16 000 i więcej zł netto UoP lub ekwiwalent na B2B  (na B2B około 25 000 – 27 000 zł netto + VAT)
  • Forma współpracy w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B (wyższe wartości raczej na B2B)
  • Premie motywacyjne i projektowe
  • Możliwość pracy zdalnej

Pakiet benefitów pozapłacowych, zależny od oferty na którą się Państwo zdecydują:

  • Dofinansowanie do wakacji
  • Dofinansowanie do obiadów
  • Program emerytalny
  • Prywatna opieka medyczna dla rodzin
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Profilowane szkolenia

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000027000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Legnica

Wrocław

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas