oferty pracy

SAP PI/PO Specialist

Specjalizacje: Controlling, Finanse

Systemy: SAP PI/PO

Pracodawca to duża międzynarodowa firma, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w jednym z największych zespołów IT w branży. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemem SAP PI/PO, chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

OCZEKIWANIA względem kandydata:

  • Praktyczna wiedza w zakresie obsługi, konfiguracji, przeprowadzania integracji oraz projektowania rozwiązań dla systemu SAP PI/PO/CPI zdobytą w pracy jako konsultant wdrożeniowy, administrator, serwisant, programista
  • Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów technicznych, debugowaniu
  • Wiedza praktyczna dotycząca standardowych adapterów (RFC, IDOC, JDBC, SOAP, REST, SFTP, FILE itp.)
  • Znajomość zasad ITIL
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (wewnętrzne kontakty w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Mile widziana znajomość protokołów sieciowych SSL, PGP

ZADANIA na stanowisku:

  • Utrzymanie infrastruktury i systemu SAP PI/PO
  • Analizowanie i rozwiązywanie problemów
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe
  • Udział w procesie wdrażania nowych funkcjonalności/procesów – analiza, specyfikacja, realizacja według zatwierdzonego projektu
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Udział i wsparcie przy migracji z SAP PI/PO do SAP Cloud CPI
  • Współpraca z zespołem rozwojowym jak i utrzymaniowym
  • Tworzenie dokumentacji i raportów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 12 000 zł do 17 000 zł netto (UoP)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość pracy zdalnej (sporadyczne spotkania w siedzibie firmy)
  • Pakiet medyczny, karta sportowa, kursy językowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

1200017000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Wrocław

Zdalnie