oferty pracy

Senior IFS Developer

Specjalizacje: Programowanie, Systemy ERP

Systemy: IFS

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy dobrze znają system IFS Applications pod kątem tworzenia nowych rozwiązań biznesowych oraz potrafią programować w systemie. Pracodawca to firma IT współpracująca i tworząca rozwiązania dla Klientów zagranicznych. Stanowisko gwarantuje możliwość pracy w 100% zdalnej.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają gruntowne doświadczenie związane z kierowaniem projektami lub programowaniem w IFS Applications (min. 10 lat)
  • Znają specyfikę pracy wdrożeniowej od strony praktycznej – idealnie jeśli dotyczyło to zarządzania projektami wdrożeniowymi, samodzielnego wdrażania, programowania i tworzenia nowych funkcjonalności oraz przeprowadzania analiz przedwdrożeniowych
  • Zdobyli wiedzę techniczną na temat funkcjonowania przedsiębiorstw w różnych obszarach
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu minimum dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, praca z dokumentacją projektową)

ZADANIA na stanowisku:

  • Zarządzanie projektami wdrożeniowymi systemu IFS Applications
  • Przeprowadzanie analiz biznesowych, identyfikowanie potrzeb oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych
  • Planowanie i odbiór nowych wdrożeń zgodnie z ustalonym harmonogramem i budżetem
  • Organizacja pracy działu wdrożeń
  • Praca na platformie integracyjnej Dell Boomi
  • Sporządzanie dokumentacji i raportów
  • Udział w spotkaniach z Klientami oraz budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z nowymi oraz obecnymi Klientami

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: od 20 000 zł do 28 000 zł netto + VAT (B2B)
  • uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności lub ekwiwalent na UoP
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych zapisanych w warunkach zatrudnienia, opatrzonych certyfikatami opłaconymi przez Pracodawcę
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

2000028000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Zdalnie