Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Senior SAP MM Consultant

Specjalizacje: Logistyka, Zarządzanie magazynem

Systemy: SAP MM

Nr referencyjny: WAK/2023/03/11

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system SAP MM oraz specyfikę pracy zarządzania wdrożeniami systemów ERP. Jeśli chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie. Poszukiwani są kandydaci, którzy znają specyfikę działania systemu SAP z wiedzą w obszarze logistyki oraz procesów zaopatrzenia i zakupów. Oferta gwarantuje możliwość pracy zdalnej w 100%.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia projektów oraz konfiguracji systemu SAP MM
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Zdobyli wiedzę na temat procesów biznesowych funkcjonujących w przedsiębiorstwach w zakresie logistyki, zarządzania materiałami, zakupów
  • Ukończyli studia o profilu logistycznym, ekonomicznym, informatycznym itp.
  • Dużym plusem będzie znajomość języka ABAP oraz umiejętność debugowania, konfigurowania
  • Mile widziana znajomość SAP S/4 HANA

ZADANIA na stanowisku:

  • Przeprowadzanie analiz funkcjonalnych oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych w obszarze SAP MM
  • Koordynowanie procesu rozwoju systemu
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i raportów
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: 10 000 zł netto do 17 000 zł netto (UoP)
  • Możliwość pracy zdalnej w 100% (sporadyczne spotkania w siedzibie firmy)
  • Gwarancja szkoleń
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Dodatkowe zajęcia językowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000017000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Wrocław

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas